• Свеж
Океанско Небо Голема Крпа За Капење Микрофибер Супер Мека Крпа За Плажа Високо Апсорбирачки Чаршаф За Капење Брза Сува Крпа За Пливање Спорт

Океанско Небо Голема Крпа За Капење Микрофибер Супер Мека Крпа За Плажа Високо Апсорбирачки Чаршаф За Капење Брза Сува Крпа

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или шетање на сонце. Постојат три големини за избор, кои се 36 х 72 инчи/28 х 59 инчи/59х80 инчи, обезбедувајќи да имате доволно простор за одмор на плажа, па дури и споделување со пријателите. Нашата супер голема крпа за плажа е изработена од материјал со ултра фини влакна, кој е мек и удобен. Лесните крпи за плажа се многу густи, многу впиваат и брзо се сушат. Машина перат, не бледнее. ● Лесни и компактни € овие преголеми крпи за плажа се многу лесни и компактни и лесно можат да се вклопат во вашата торба или ранец за плажа. Можете да ги носите со себе без да се грижите дали ќе носите гломазни крпи. Не мора да вложувате многу напор за да го истресете песокот. Оваа крпа за плажа може да ви помогне да се опуштите, да уживате во сонцето и да читате. Нашите крпи за плажа за возрасни користат материјали со ултра фини влакна со висока апсорпција на вода и својства за брзо сушење, што значи дека не треба да чекате долго време да се исуши по употреба. Оваа функција е многу погодна за луѓе кои сакаат да поминуваат повеќе време уживајќи во денот на плажа или базен. €Трендовски Дизајни●ние нудиме различни трендовски отпечатоци и дизајни за избор, можете да изберете стил што одговара на вашата личност и модна смисла. Без разлика дали претпочитате смели бои или суптилни дезени, нашите крпи за плажа од микрофибер со големи димензии ќе го комплетираат вашиот изглед на плажа со стил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата