• Свеж
Здраво Бело Бебешко Масло, Навлажнувачко Масло Без Мирис за Сите Типови Кожа, 9. фл оз

Здраво Бело Бебешко Масло, Навлажнувачко Масло Без Мирис за Сите Типови Кожа, 9. фл оз

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Здраво Бело Маслото За Бебиња се шири и омекнува за да ја направи кожата на вашето бебе свиленкаста мазна, користејќи смирувачка мешавина од некои од најдобрите ботанички екстракти на Мајката Природа. Негувајте го и негувајте го вашето бебе со мини масажа! Здраво Бело Маслото За Бебиња е без мирис и дополнително чувствително и смирувачко. Замесете ги тие ролни! Мирис слободен. Екстра чувствителни и смирувачки. Направено со масла баобаб, таману и јојоба. Направено без минерално масло или синтетички мириси. Ултра навлажнувачки за чувствителна кожа. Дизајниран Имајќи Ги Предвид Бебињата, Буџетите и Планетата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата