• Свеж
Ournourneyе женски широка ширина ширина Сири тркалезна пети блок потпетица Мери Janeејн пумпи

Ournourneyе женски широка ширина ширина Сири тркалезна пети блок потпетица Мери Janeејн пумпи

DEN 703.84
Стока
Достапно е за нарачката

Натпревар направен на небото за loversубителите на гроздобер мода, пумпата со широки ширина на Siri од колекцијата ournouree. Оваа смела Мери-Janeејн има луксузна веганска кожа комплиментирана со акценти на ткаенини со твид и мила затегната лента за смел изглед. Тркалезна и подножје со нозе ќе ги задржи нозете удобни со секој чекор. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата