• Свеж
Машка Атлетска Мода Со Кратки Ракави Нова Мода Обична Машка Маица За Печатење Спортска Маица Ракав Со Тркалезен Врат Блузи И Кошули Дозвола

Машка Атлетска Мода Со Кратки Ракави Нова Мода Обична Машка Маица За Печатење Спортска Маица Ракав Со Тркалезен Врат Блузи И

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нова Мода Секојдневен Машка Маица Печати Спортски Маица Ракав Круг-Вратот Блузи Спорт И Активности На Отворено : Како Голф, Тенис, Трчање, Тренинг, Тренингот, Џогирање, Пешачење,Кампување, И Други Спортови. Удобно и за внатрешни и за надворешни носења во лето, пролет или fall. ?●Совршен Летен Подарок} : кошулите за вежбање за мажи се совршен подарок за родендени, Денот на Вљубените, Халоу, Божиќ, Нова година или други важни празници. Нашиот Стилски Атлетски Краток Ракав е Одличен Подарок За Себе или За Вашиот Љубовник, мода, Брат, Пријател, Роднина. Тоа е еден од задолжителните предмети во машката гардероба. ?● Нега На Облека : Топол Нежен Циклус За Перење Во Машина. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Не користете омекнувач. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Ако од која било причина не сте задоволни со кој било производ, слободно контактирајте не брзо, ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот за 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата