• Свеж
Конор Влечење 1613620-5 8 Кука Игла И Клип За КЛАСА III, IV, V, Долго

Конор Влечење 1613620-5 8 Кука Игла И Клип За КЛАСА III, IV, V, Долго

DEN 183.84
Стока
Достапно е за нарачката

Иглата и клипот со дијаметар од 5/8 инчи се дизајнирани да одговараат НА III Класа, IV И V, 2 инчи и 2-1/2 инчни отвори за кука. Долгиот челичен игла и клип обложен со цинк е лесен за употреба и безбедно го прицврстува држачот за топката на вашиот накуцване. Земете влечење со оваа кука игла и клип. Во Конор, ние сме посветени на комплетна линија на производи кои користат најсовремена технологија со експертиза и генијалност за производство на супериорни производи кои се издржливи и сигурни. Ние постојано ги развиваме и применуваме најновите достигнувања во технологијата за да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи без надуени ценовни ознаки. Нашето мото е и секогаш ќе биде "Непобедлив Квалитет и Вредност."Иглата и клипот со дијаметар од 5/8 инчи се дизајнирани да одговараат НА III Класа, IV И V, 2 инчи и 2-1/2 инчни отвори за кука. Долгиот челичен игла и клип обложен со цинк е лесен за употреба и безбедно го прицврстува држачот за топката на вашиот накуцване. Земете влечење со оваа кука игла и клип.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата