• Свеж
Авенија на пистата луѓе и портрети wallидни уметности платно ги отпечати „нејзините“ славни личности - црна, бела боја

Авенија на пистата луѓе и портрети wallидни уметности платно ги отпечати „нејзините“ славни личности - црна, бела боја

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нејзината, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на славна личност со тема на славни личности за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата