• Свеж
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Elegant Cockatoo' птици - бела, жолта боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Elegant Cockatoo' птици - бела, жолта боја

DEN 704.00
Стока
Достапно е за нарачката

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци „елегантни кокату“ птици - бел, жолт елегантен кокату, е вешто изработено тропско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата