• Свеж
Wynwood Studio отпечати магента линии Апстрактни форми wallидни уметности платно печати розова 13x19

Wynwood Studio отпечати магента линии Апстрактни форми wallидни уметности платно печати розова 13x19

DEN 1119.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со магента линии од отпечатоците од студиото Винвуд, прекрасно апстрактно wallидно дело изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис розова нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата