• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе прасиња насмеани симпатични фарми животни платно wallидна уметност, 30, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе прасиња насмеани симпатични фарми животни платно wallидна уметност, 30, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

DEN 671.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата