• Свеж
Весела и светла

Весела и светла

DEN 1071.84
Стока
Достапно е за нарачката

36x36 Wallидна уметност на платно со наслов "Среќна и светла ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Нашите обвивки за платно додаваат современо и модерно чувство во која било дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, вие го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Архивски квалитет УВ-отпорни мастила. Латекс-базирана и дизајнирана да трае . Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Цврсто лице. Облик : Плоштад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата