• Свеж
Белег Избрани Празни Картички Во Собата

Белег Избрани Празни Картички Во Собата

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Совршени за секоја пригода, овие картички имаат четири различни дизајни : конус за сладолед со шарени топки, аква сини и бели ленти со букви "Размислување за тебе", точки со светли бои со букви "Здраво" и чудна вазна со цвеќиња. Картичките се празни одвнатре и мерат 5 "х 7.2" со 12 картички (3 од секој дизајн) и вклучени 12 пликови. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Напишете белешка за благодарност, охрабрување или која било друга специјална порака со еден од четирите весели дизајни во овој комплет картички, со конус за сладолед, вазна со цвеќиња, шарени точки и сини и бели ленти со акценти од златна фолија. Кутија сет вклучува 12 картички 3 на секој дизајн) и 12 коверти. Празно внатре, секоја картичка има многу простор за изразување благодарност или пишување внимателна белешка за секоја пригода!. Идеален за куќишта за подароци и секојдневни белешки, овој 12-кт. пакетот картички гарантира дека никогаш нема да пропуштите можност да кажете "благодарам", "размислување за вас" и што било помеѓу. Картички мерка 5 "х 7.2". Белег канцелариски материјал е направен со хартија од добро управувани шуми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата