• Свеж
Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 368.00
Стока
Достапно е за нарачката

Новак извлекува инспирација од нашиот иконски плетен фустан од Езра, стил што едноставно не можеме да изгледаме дека го чуваме на залиха. Овој непобедливо стилски дизајн на чипка од Ванс Ко се одликува со метални очни капаци и јазиче на петицата. Излезните ткаенини за дишење, флексибилна надворешна плоча и стапало од 4 мм удобна пена ™ го комплетираат изгледот за леснотија на чекор и непоколеблива поддршка. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : Филон. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата