• Свеж
Чизми за движење на д -р Шолл

Чизми за движење на д -р Шолл

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ултра удобна чизма со секојдневно носење, д-р Шолл Чука изгледа одлично од работа до викенд и од каде и да е помеѓу. Оваа згодна Чука беше дизајнирана со бегство ® Енергетска технологија во која има 3 различни зони создадени за максимална удобност : Обезбедување дополнителна поддршка под пети, пена со висока закрепнување на топката на стапалото и густа пена што ја лута петицата. и придобивките од предниот дел од предниот дел со восочна Lacesbe Free® Energy Technology insoleflexible one dr. Scholls женски скролувајте ги чизмите со средно вратило теле.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата