• Свеж
Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For - Audi патнички автомобил заден десно

Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For - Audi патнички автомобил заден десно

DEN 316.96
Стока
Достапно е за нарачката

Регулаторот на прозорецот за напојување на Altus Automotive Power за Audi A4 2001-1996, A4 Quattro 2001-1996, S4 2001-2000 Заден десен десен агол (без мотор за лифт на прозорец) Регулаторите и моторите на Altus Altus Altus се произведени со врвни делови за квалитет и подобрена OE дизајн за да се подобри доверливоста и издржливост. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . заден десен. Референци 8 D0839462, 740-051. Одговара Изберете : 1996-2001 Audi A4 2000-2001 Audi S4 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата