• Свеж
Атлетски работи Девојки Активни хеланки, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки Активни хеланки, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 192.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оценете го вашиот млад спортист пар хеланки за да ја задржи покриена и удобна за нејзината следна пракса или кога е време на игра. Најдобар дел : Тоа е дво-пакет! Со влага за влага и дизајн без ознака, овие хеланки ги освојуваат сите со удобни поени. 2-пакет вклучува : 2 пара хеланки. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Без ознака за дополнителна удобност. Технологија за влага за влага со Dri-работи. 86% рециклиран полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки со две пакувања на влага за влага од атлетски дела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата