• Свеж
Девојки Девојки Детски ранец низ цела печатена сребрена мулти-боја

Девојки Девојки Детски ранец низ цела печатена сребрена мулти-боја

DEN 218.24
Стока
Достапно е за нарачката

Се истакнува! Задебелен печатење и прицврстена торбичка за поштенски патенти додаваат забавен и модерен допир на овој ранец на правдата. Производен главен оддел и ленти со постепени ленти го прават ова совршено за училишните денови и патувања на терен. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Топ поштенски. Димензии : 12 ”w x 17” h x 5 ”г. Ленти : прилагодливи; Подложен. Ockебови : Предниот надворешен џеб за поштенски патенти; Широк џеб за лизгање од предната страна за да се одржи прицврстената торбичка за поштенски патенти. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатете ранец за деца од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата