• Свеж
BallsFHK Женски Повик Печатени V-Вратот Патент Краток Ракав Облицован Големи Долги фустан фустани за жени

BallsFHK Женски Повик Печатени V-Вратот Патент Краток Ракав Облицован Големи Долги фустан фустани за жени

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Секојдневен Печатен Патент Со Патент Со Краток Ракав Обложен Со Голем Долг Фустанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevewaisthiplengths463498cm/38.58"40cm/15.75"16.5 cm/6.50"90cm/35.43"128cm/50.39"122cm/48.03"M6836102cm/40.16"41cm/16.14"17cm/6.69"94cm/37.01"133cm/52.36"123cm/48.43"L81038108cm/42.52"42cm/16.54"17.5 cm/6.89"99cm/38.98"138cm/54.33"124cm/48.82"XL101240114cm/44.88"43cm/16.93"18cm/7.09"104cm/40.94"143cm/56.30"125cm/49.21"XXL121442120cm/47.24"44cm/17.32"18.5 cm/7.28"109cm/42.91"148cm/58.27"126cm/49.61"XXXL141644126cm/49.61"45cm/17.72"19cm/7.48"114cm/44.88"153cm/60.24"127cm/50.00" тоа е супер удобно и лесно, кул чувство, удобно носење. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека. Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој женски фустан можете да го спарите со клинови сандали и убав накит, а лесно може да се облече нагоре или надолу. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата