• Свеж
Канцелариски Стол Механизам За Контрола На Навалување На Седиштето За Канцелариски Столови Столици За Игри Галванизирани 10х10

Канцелариски Стол Механизам За Контрола На Навалување На Седиштето За Канцелариски Столови Столици За Игри Галванизирани 10х10

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Канцеларија Стол Навалување Контрола На Седиштето Механизам За Канцеларија Столици Игри Столици Галванизиран 10Х10.Механизмот За Контрола На Навалување На канцеларискиот Стол Е изработен од висококвалитетна задебелена челична плоча, силна, цврста и издржлива.Основата за Навалување На Канцеларискиот Стол има рачка за подигнување што ви овозможува да ја прилагодите висината на столот или столицата по инсталацијата, што го олеснува инсталирањето и користењето.Канцелариски Стол Навалување Вртливата Плоча е компактна и лесна, лесна за чување и употреба за дома, берберница, канцелариски столови.Механизмот за Контрола на Навалување На Канцелариски Стол за Замена е погоден за повеќето канцелариски столчиња, столчиња за шипки, столови за игри, столови за салони.Додатоци за Навалување на канцелариски Стол е празничен подарок за семејството или пријателите.Канцеларија Стол Навалување Контрола Механизам Делови. Тешки Канцеларија Стол Навалување База Цврст Стол Навалување Контрола На Седиштето Механизам. Висина Прилагодливи Канцеларија Стол Навалување Вртливата Плоча Стол Додатоци Хардвер Замена. [Рачка За подигнување] : Основата за Навалување На Канцеларискиот Стол има рачка за подигнување што ви овозможува да ја прилагодите висината на столот или столицата по инсталацијата, што го олеснува инсталирањето и користењето. [Совршен Подарок] : Додатоци За Навалување На Канцелариски Стол е празничен подарок за семејството или пријателите. [Материјал] : Механизмот За Контрола На Навалување На Канцеларискиот Стол Е изработен од висококвалитетна задебелена челична плоча, силна, цврста и издржлива. [Апликација] : Механизмот За Контрола На Навалување На Канцелариски Стол за Замена е погоден за повеќето канцелариски столови, столчиња за шипки, столови за игри, столови за салони. [Удобен и лесен за чување] : Канцелариски Стол Навалување Вртливата Плоча е компактна и лесна, лесна за чување и употреба за дома, берберница, канцелариски столови. Табела со големини : S : 10cmx10cm/3. 94nch3, 94nchl : 14 cmx 14cm/5.51 инчен x 5.51 inchpackage Вклучува : 1 € Канцелариски Стол Механизам За Контрола На Навалување На Седиштето Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата