• Свеж
Главни места со повеќе карирани кревети во сет за утеха за постелнина, крал, сива боја

Главни места со повеќе карирани кревети во сет за утеха за постелнина, крал, сива боја

DEN 1039.84
Стока
Достапно е за нарачката

2), 1 издолжена декоративна перница (12x16x5). 100% полиестер микрофибер. Комплетот со целосна големина вклучува : 1 удобник (76x90x1), 1 вграден лист (54x75x12), 1 рамен лист (81x96x. Комплетите за бели координативни листови имаат модел на мрежа што одговара на бојата на вашиот нов утешител. Безвремената карирана шема лесно ќе се вклучи во вашиот веќе постоечки декор на спалната соба, правејќи брзо и лесно ажурирање за вашиот простор. Мејндејс мулти -кариран кревет во торба за координирање на постелнината е достапен во сиви, теал, бургунд и теракота колорити за да можете да го изберете сетот што најдобро одговара на вашиот простор и личност.02), 1 стандарден срам (24x30x.2), 2 стандардни шами (24x30.1), 2 случаи на перница со големина на кралот (20x40x.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата