• Свеж
Главни пурпурни геометриски кревети во торбичка утеха поставена со чаршафи, полн

Главни пурпурни геометриски кревети во торбичка утеха поставена со чаршафи, полн

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Веднаш додадете модерно ажурирање во вашата спална соба со главни испреплетувачки гео -кревет во торба координирана сет за постелнина. Трендовски и модерен геометриски дизајн е совршен начин да додадете поп-шема на вашиот простор и со палета на бои со лесен за натпревар, тој ќе се интегрира беспрекорно во вашиот веќе воспоставен декор за спални соби, достапен во црни, сиви и нане колорити Секој со свој комплет за дополнување и координација што го комплетира изгледот на секој сет за постелнина. Лесно персонализирајте го вашиот нов постелнина со шарени декоративни перници или уживајте во модерната едноставност на неговиот дизајн сите самостојно. Достапно во близнаци, целосна кралица и големини на кралот за да ви олеснат да го пронајдете совршениот гео -кревет што го блокира Гео во торба за вашиот простор. Направено со 100% полиестерски микрофибер за да ви даде совршен ноќен сон цела вечер. Мејндемите што го блокираат гео-креветот во торба вклучува удобност, рамен лист, вграден лист, перница (и) и срам (и) и здолниште за кревет за тотален изглед. Дајте му на вашиот простор моментално модерно ажурирање со главните испреплетувачки гео -кревет во торба. Twinset вклучува : 1 удобник (64 "x86"), 1 близнак рамен лист (65 "x94"), 1 поставен лист со близнаци (се вклопува до 39 "x75" и 12 "длабоки), 1 стандарден перница (20" x30 ")) , 1 стандарден срам за перници (20 "x26") и 1 здолниште со двојни кревети (39 "x75" +14 "). Целосниот сет вклучува : 1 целосен удобник (76 "x86"), 1 целосен рамен лист (80 "x94"), 1 целосен вграден лист (се вклопува до 54 "x75" и 12 "длабоки), 2 стандардни перници (20" X30 "), 2 стандардни перници -шами (20" x26 ") и 1 целосен кревет здолниште (54" x75 "+14"). Сет на кралицата вклучува : 1 кралица утешител (86 "x86"), 1 рамен лист на кралицата (86 "x100"), 1 вграден лист на кралицата (се вклопува до 60 "x80" и 12 "длабоки), 2 стандардни перници (20" x30 "), 2 стандардни шами за перници (20" x26 ") и 1 здолниште со кралица (60" x80 "+14"). Кинг сет вклучува 1 кралски утешител (102 "x86"), 1 крал рамен лист (104 "x100"), 1 вграден лист на кралот (се вклопува до 78 "x80" и 12 "длабоки), 2 кралски перници (20" x40 " ), 2 кралски перници Шамс (20 "x36") и 1 здолниште со кревет во кревет (78 "x80" +14 "). Машина за перење. Удобна школка, шами, чаршафи и пад на здолништето на креветот направен од 100% полиестер. Комплет Пополнете : 100% полиестер. Платформа за здолниште во кревет : 100% олефин.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата