• Свеж
Дестинација породилно фустанче за бебиња

Дестинација породилно фустанче за бебиња

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Не жртвувајте стил за удобност за време на ова посебно време! Со дестинацијата мајчинство за женски породилно фустанче за бебиња, можете да го имате сето тоа. Дизајнот на ветровито има заминување на предниот и задниот дел за ласкав изглед со простор за одгледување. Противниот здолниште и ракавот Блусон 3/4 нудат леснотија на движење и модерна талент. Завршено со вратоврска на вратот само чекајќи да се пристапи, сигурно е да станете брз фаворит додека го очекувате вашето ново пристигнување. Материјал : 100% полиестерска клип точка. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Должина : над коленото. Затворање : Сместен пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Блусон ракави; вратоврска врат; собрани на вратот за дополнителна удобност; Ниво на здолниште. Meatherенското породилно го исмеваше фустанот за бебиња од дестинацијата породилно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата