• Свеж
Летен породилен фустан од Севиillaа- достапен во плус големини

Летен породилен фустан од Севиillaа- достапен во плус големини

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој секси летен породилен фустан комбинира обична елеганција со ласкав, софистициран дизајн. Лесно за носење, работи со целиот ваш омилен накит, од вооружен сребрени трепки до вашата најдраматична изјава. Пар со кожни клинови за фустани на отворено или рамни сандали за правење грешки низ градот. Секогаш ќе погледнете заедно! На трендот, hi-lo Hem го додава најдоброто од современата талент во вашиот топол стил на време. . И затоа што е од 24/7 облека за удобност, го знаете и супер удобно. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Да се ​​добие прекрасно е едноставно со 24/7! 24/7 Облека за удобност Севиillaа летен породилен фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата