• Свеж
Женски Врвови Големи Димензии Женски Копче За Вратот Краток Ракав Со Еднобојна Лабава Пуловер маица

Женски Врвови Големи Димензии Женски Копче За Вратот Краток Ракав Со Еднобојна Лабава Пуловер маица

DEN 355.36
Стока
Достапно е за нарачката

Голема Големина Женски V-Вратот Копче Со Кратки Ракави Со Цврста Боја Лабава Пуловер Маица Опис На Производот Добар помошник за слободен живот~ Моден дизајн, сосема нов, квалитетен! Материјал : тип На Полиестерска Шема : должина на цврст Ракав : Главна боја На Краток ракав : како што е прикажано На Сликата Стил : Модниот модерен дизајн ве прави попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, со меко чувство и без штета на кожата поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см.11" должина : 73см/28.39" Ракав : 23cm/9. €Натпревар q : можете да ги спарите овие женски маици под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима.35"големина : xl сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 БИСТА : 104СМ/40. ®ПРИЛИКА : женски маици облечени секојдневно е совршено за секојдневен стил, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или забава, ноќно излегување, излегување, враќање на училиште, патување и на отворено, секојдневно носење во пролет/лето /umn.31" Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.53"големина : ххххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 122СМ/48.95"големина : L сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98 CM/38.35" Должина : 74см/29.87" должина : 72cm/28.82" должина : 76см/29.01" ракав : 19.74"големина : ххл сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.13"Големина : хххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 116СМ/45.31" Ракав : 21. Quest DESIGN q : овие маици со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски врвови со детали за ракавите со ливчиња, прават да изгледате пообично и шик.03" ракав : 22.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата