• Свеж
Семејствољубовнишоп Доо Кампување Маица Со Кратки Ракави Маици Маици Мојата Кошула Природа На Отворено Симпатична Смешна

Семејствољубовнишоп Доо Кампување Маица Со Кратки Ракави Маици Маици Мојата Кошула Природа На Отворено Симпатична Смешна

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница!Ексклузивно семејство Loveshop новина hoodie е дизајниран и печатени во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!- Средна ткаенина - Класично вклопување - Трча точно по големина - етикета за солза-гарантирано задоволство на Клиентите 100% - Бренд : Семејна Љубовница Доо-Стил На Должина На Ракавот : Долг Ракав-Материјал : Гилдан-Содржина На Ткаенина : 100% Памук-Пол : Унисекс - Боја : Повеќе бои - Стил На Вратот На Облеката : качулка - техника На Печатење на вратот : ДТГ (Директно До Облека).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата