• Свеж
Кафепрес-Украина Силна Детска Маица-Детска Темна Маица

Кафепрес-Украина Силна Детска Маица-Детска Темна Маица

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Украина Силна Детска Маица - Детска Темна Маичаоваа детска маица без ознаки Ханес 100% памучна детска маица со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за новини за млади и деца, за момчиња и девојчиња. Ние нудиме лесно се враќа, размена и 100% гаранција за враќање на парите. Украина Силна Детска Маица-Деца Темна Маица . Овие квалитетни детски маици со краток ракав без ознаки на ханес се 100% претходно намален памук и се меки и издржливи за удобно чувство. Фит е унисекс стандард дизајниран да го носат девојчиња и момчиња (големината нагоре во сомнеж). KXS, KS, KM, KL, KXL достапни. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата