• Свеж
Ханас Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатење Блузи

Ханас Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатење Блузи

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Машка Маица Раглан Ретро Краток Ракав Тркалезен Врат Ден На Независност Печатење Врвни атрибути На Производот : Меко и удобно : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : маица тип на јака : тркалезна должина на вратот : краток ракав облечен во шамија : без шамија : пуловер дебелина : нормален опсег на вратот : 1-3соодветна сезона : пролет и aut главен состав на ткаенина : име на памучна ткаенина : мешавина на хемиски влакна применливо сценарио : стил на движење детали : блокирање на бои верзија : гроздобер стил на џеб за рамена : Без боја на џеб : видете детали големина : видете детали погоден за : тинејџери пакет : 1x маица [ткаенина]-кошулата со патриотско знаме е изработена од мека ткаенина, ткаенина погодна за кожата, не е лесно да се намали по миењето, топла во зима и ладна во лето. [Дизајн] - 4 јули кошула, сад ѕвезди ленти блузи, американско знаме графички маица, патриотски маици гроздобер, камуфлажа сад маица. [Прилики] - врвовите На Американското знаме се погодни за 4 јули, денот на претседателите, роденденот, плажата, одморот, канцеларијата, школата, шопингот итн. [Подарок] - кошула Со Ѕвезди и пруги е идеален подарок за вашиот татко, син, брат, сопруг, братучеди, пријатели, наставници итн. [ Пакет Вклучуваат] - 1* Гроздобер Американски Знаме Кошула Краток Ракав Патриотски Врвови. Патриотска И мека маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата