• Свеж
Мажи 6. оз. Таглес Комфортсофт Маица Со Долги Ракави

Мажи 6. оз. Таглес Комфортсофт Маица Со Долги Ракави

DEN 1495.68
Стока
Достапно е за нарачката

6.0 мл., претходно намалена 100% Удобностмека Памучна Безбедност Зелената Е 60/40 памучни/полиестерски манжетни рамо до рамо лепење со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави Ханес менс 6,1 мл. Удобност Без ознакамек Маица Со Долги Ракави 5586 (2 ПАКЕТ).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата