• Свеж
Inktastic Носам Виолетова За Мојата Свест За Лупус Машка Маица За Вратот

Inktastic Носам Виолетова За Мојата Свест За Лупус Машка Маица За Вратот

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Носам Виолетова Боја За Машката Маица За Вратот На Мајка Ми Лупус. 4.7 мл., 100% претходно намален Памук Тесен, поставен во 1х1 митриран V-вратот Јака рамо до рамо лента Со Двојна игла зашиени ракави и дното хеми Носат Виолетова Боја За Машката Маица За Вратот На Мајка Ми Лупус. 4.7 мл., 100% претходно намален Памук Тесен, поставен во 1х1 митриран V-вратот Јака рамо до рамо лента Со Двојна игла зашиени ракави и долниот раб Машка Маица За Вратот. Inktastic Носам Виолетова За Мојата Свест За Лупус За Возрасни Машка Маица Со V-Вратот Машка Црна С. Носам Виолетова За Машката Маица Со Врат V-Врат На Мајка Ми Лупус. 4.7 мл., 100% претходно намален памук. Тесна, поставена во 1х1 митрирана Јака На Вратот. Рамо до рамо снимање. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. мамо лента менс возрасни облека облека маици.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата