• Свеж
Перформанси за мажи 4. Оз. Jerseyерси Поло Пак

Перформанси за мажи 4. Оз. Jerseyерси Поло Пак

DEN 495.84
Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со засилена кутија на дното; контурирана јака за заварување; Влажување на влага; Етикета за пренос на топлина; странични со странични отвори; Етикета на okerокер на Sideseam; Двоен ракав и долниот полите; Копчиња со бисер од јаглен; Gildan Mens Performance 4,7 мл. Пакет Jerseyерси Поло 5.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата