• Свеж
Пневматски Чекан во

Пневматски Чекан во

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики Тип на производ-пневматска алатка.Достапно во стандардни и тешки големини на стеблото, во повеќе големини и поени.Заврши-Црн оксид.Дополнителна заштита од ' рѓа.Големина-8 во.- SKU : ZX9 MED35365 Карактеристики Тип На Производ-пневматски алатка. Достапно во стандардни и тешки големини на стеблото, во повеќе големини и поени. Заврши-Црн оксид. Дополнителна заштита од ' рѓа. Големина-8 во. - ШКУ : ZX9 MED35365.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата