• Свеж
Бесплатно собрание женски фустан со врат со вратоврска со лента за вратоврска

Бесплатно собрание женски фустан со врат со вратоврска со лента за вратоврска

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Убава, лесна, безвременска-три причини да паднеме за слободен фустан со врат од вратот. Класична, силуета без ракави, која без напор се движи помеѓу работа и игра, слоевит или соло, добива шик ажурирање благодарение на левата лента за вратоврска и ладно и удобно чувство. Сметаме дека нуди бесконечни можности за вашиот сончев ден! Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : приближно. 39 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со лева лента за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; биста пикадо за женско обликување; десна страна. Облеката без ракави со ракави на ракави со лента за вратоврска од бесплатно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата