• Свеж
Засадувачи Ореви и чоколадна патека ми со печени кикирики, бонбони со чоколади М & М, суво грозје и печени бадеми, КТ кутија, 1. Оз

Засадувачи Ореви и чоколадна патека ми со печени кикирики, бонбони со чоколади М & М, суво грозје и печени бадеми, КТ кутија,

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Подсадувачите на ореви и чоколадни патеки ја комбинираат солена вкусност на солени ореви со богати рафали чоколадо за да создадат неодолива закуска. Оваа мешавина од слатка патека е направена со вистински бонбони со чоколади од млеко, заедно со печени кикирики, суво грозје и печени бадеми за да ви помогне да останете енергични додека ви дозволува да се занесете на вашиот сладок заб. Оваа мешавина од патеката Кошер има 12 грама маснотии по порција. Без разлика дали уживате сами, или споделувате со семејството и пријателите, оваа мешавина од една услуга со чоколадо прави одлична закуска. Оваа кутија содржи 6 индивидуално запечатени пакувања од 1,25 унца микс за патеки за да можете да ги споделите со пријателите. Секоја пакет мешавина од патеки содржи 180 калории по порција за да му помогне да се вклопи во која било диета. Шест пакувања од 1,25 мл пакувања насадувачи и мешавина од чоколадни патеки. Миксот на жолчки и чоколадни патеки содржи печени кикирики, бонбони со чоколади од М & М, суво грозје и печени бадеми. 180 калории по порција. Ви помага да останете енергични додека ви дозволувате да се занесете на вашиот сладок заб. Одлична закуска да уживате или да ја споделите-на-оди. Сертифицирана мешавина од патеки за кошер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата