• Свеж
Глуждот Чорапи, Парови

Глуждот Чорапи, Парови

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овошје На Разбој Момчиња Јадро 6 Спакувајте Чорапи За Глуждот Ултра меки премиум влакна за удобност. Мек материјал за истегнување за подобрено вклопување. Мазен, удобен спој на прстите. 98% Полиестер, 2% Спандекс. 9-2.5. Бело. Големи Момчиња. Плод На Разбојот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата