• Свеж
Инктастична Од Месецот На Црната Историја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Од Месецот На Црната Историја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Од 1926 Година Црна Историја Месец Мало Маица е одличен начин да се запамети и да ја прославиме инспирацијата што ни ја дадоа црнците низ историјата! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Од 1926 Година Месец На Црната Историја Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Хедер и Ројал 2Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. инспиративен активизам прославете го подарокот за деца од предучилишна возраст детска облека за облека во февруари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата