• Свеж
Расел момчиња 4- израмни шорцеви

Расел момчиња 4- израмни шорцеви

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Мешаните шорцеви за медиуми од Расел му го даваат најдоброто од двата света - лесен фронт со мек, плетен бек. Лесен стил за loveубов. Повлечете еластична лента за половината со влечење. 2 преголеми џебови од предни размавта со привремено затворање; 1 џеб од десно-патент. Врежано лого на левата нога; Модел на блокирање на бои. 96% најлон/4% спандекс; Назад : 62% памук/38% полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел мешани шорцеви за медиуми за момчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата