• Свеж
Наруто Шипуден машка графичка худи

Наруто Шипуден машка графичка худи

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оставете да тренирате со најдобрите во оваа худи на Наруто Шипуден. Екстремно мека и совршена за целодневно носење, оваа дуксерка со качулка има графички преден, опуштено вклопување и предна торбичка. Идеално за кој било обожавател. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Графички од предниот и левиот ракав. © Viz Media, сите права се задржани. Наруто графички худи за мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата