• Свеж
Оваоблечете 60-Ти Роденденски Подароци Во Кучешки Години Јас би Бил 20оз Патна Кригла Изолирана Од Нерѓосувачки Челик Со Капак Сребро

Оваоблечете 60-Ти Роденденски Подароци Во Кучешки Години Јас би Бил 20оз Патна Кригла Изолирана Од Нерѓосувачки Челик Со Капак

DEN 175.68
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашиот омилен пијалок во движење со овие чаши за патување изолирани од нерѓосувачки челик. Оваа патна кригла изолирана од нерѓосувачки челик содржи 20 унци топла или ладна течност и вклучува пластичен капак со тешка должност за ваша погодност. Оваа изолирана патна кригла одговара на повеќето држачи за чаши и е идеална за уживање во кафе дома, активности на отворено или одржување хидрирана во канцеларија. Погодната големина ја прави оваа пренослива кригла за патување совршена кригла за патување за жени, кригла за патување за мажи или кригла за патување за деца. Премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава живописен, долготраен и без олово дизајн. Отпечатениот дизајн ќе се прикаже на едната страна од криглата за патување како што е на сликата. Оваа кригла не се препорачува за машини за миење садови. Миење раце само. Капацитет : оваа патна кригла изолирана од нерѓосувачки челик содржи 20 течни унци топла или ладна течност и вклучува тежок пластичен капак за ваша погодност. Употреба : оваа изолирана патна кригла одговара на повеќето држачи за чаши и е идеална за уживање во кафе дома, активности на отворено или одржување хидрирана во канцеларија. Дизајн : премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава жив, долготраен дизајн. Отпечатениот дизајн ќе се прикаже на едната страна од криглата за патување како што е на сликата. Грижа : Оваа кригла не се препорачува за машини за миење садови. Миење раце само.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата