• Свеж
Goodyear D Classic завиткан индустриски V-појас, 129 Надвор од обемот

Goodyear D Classic завиткан индустриски V-појас, 129 Надвор од обемот

DEN 302.24
Стока
Достапно е за нарачката

Goodyear Belts разви класични завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Статички отпорен. Отпорен на масло. Покривање со долг живот на триење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата