• Свеж
Запечатена Торба За Складирање Храна Украсување И Кеси

Запечатена Торба За Складирање Храна Украсување И Кеси

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

100 парчиња Запечатена Торба За Складирање Храна Украсување И Торбиматеријал : ЈП Боја : Како Големина На Слика : 6 х 8см Тип На Производ : Запечатена Торба За Складирање Храна Тип : Тип 1-Тип 4 Дизајн : Транспарентно Затворање : Функција На Патент : Чувајте Свеж Модел : Цврста Пригода : Домашна Количина : 100 парчиња Карактеристики : Без Мирис, нетоксичен, отпорен на прашина, непропустлив, лесен за чистење. затворање транспарентна торба за складирање храна Може да складира храна, документи итн. Содржина на пакетот : 500 парчиња х Запечатена Торба За Складирање Храна Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Кујнски алатки. Погоден за различни прилики. Лесен за употреба, погоден за секоја пригода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата