• Свеж
Правда Мали и големи девојки природни сандали, големини 13-5

Правда Мали и големи девојки природни сандали, големини 13-5

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овие удобни и стилски атлетски сандали од правда се совршени да се носат без оглед каде е водена за денот. Прилагодливата лента за глуждот на тока обезбедува брзо и безбедно вклопување што е удобно и без загриженост. Забавен изглед со сè, од шорцеви до фустани до фармерки. Материјал : вештачки горен; TPR Outsole; Ева нога. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива лента за глуждот и пети со затворање на кука и јамка. Големина на чевли : 5. Ширина : Среден. Карактеристики : прилагодливи двојни ленти; Не-обележување на надворешната страна на TPR; Удобно Ева стапало. Девојки од сандали од природа од правда. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата