• Свеж
Трик За Зумирање Црв 6.5 Зелена Тиква Сина Флеш 20п

Трик За Зумирање Црв 6.5 Зелена Тиква Сина Флеш 20п

DEN 351.20
Стока
Достапно е за нарачката

Трикот Црв беше оригиналниот пловечки црв, смртоносен за грчење и мртво лепење бестежински за скришум пристап кон плиткиот воден бас, но во последниве години стана златен стандард за многу повеќе. Такт добрите сфатија дека неговиот исправен, тенок профил е совршен на задниот дел од главата на шејки или каролина наместена кога рибите ја виделе секоја друга мамка под сонцето. Со својот суптилен пристап и широк спектар на опции за боја, има Трик Црв за секоја ситуација. Трикот Црв беше оригиналниот пловечки црв, смртоносен за грчење и мртво лепење бестежински за скришум пристап кон плиткиот воден бас, но во последниве години стана златен стандард за многу повеќе. Такт добрите сфатија дека неговиот исправен, тенок профил е совршен на задниот дел од главата на шејки или каролина наместена кога рибите ја виделе секоја друга мамка под сонцето. Со својот суптилен пристап и широк спектар на опции за боја, има Трик Црв за секоја ситуација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата