• Свеж
Аероџиг Волнена Бугарка

Аероџиг Волнена Бугарка

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Волнените Жига За Бубачки се најразновидната жига што ја правиме. Комбинацијата на пердуви хакл и марабу ја прави неодолива за лосос, челик, пастрмка и бас. Без разлика на вашиот плен, почесто ќе фаќате повеќе риби со Волнени Убоди Од Бубачки. Аероџиг Волнена Бугарка : Прилагодени куки За Гамакацу со 1/0 жица. Премиум пердуви. УВ И флуоресцентни бои и пигменти. Насликани глави во прав со завршница без мирис. Необоени очи на секоја жига. Рачно врзани и прегледани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата