• Свеж
Ekena Millwork 18 W 75 H TRUE FIT PVC два панел шеврон модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје Браун

Ekena Millwork 18 W 75 H TRUE FIT PVC два панел шеврон модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје Браун

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата