• Свеж
1 2 W 33 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, бели

1 2 W 33 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, бели

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата