• Свеж
Миленичиња прво МЛБ Детроит Тигерс кучиња и мачки јака бандана - средна

Миленичиња прво МЛБ Детроит Тигерс кучиња и мачки јака бандана - средна

DEN 199.20
Стока
Достапно е за нарачката

Официјално лиценцирана MLB јака Бандана. Дизајнирано да го привлече вашето куче во вистинскиот дух за Gameday! Изработено е од 100% памук и има извезено тимско лого зашиено во 1 "тимска боја, шарена најлонска веб -јака. Неговата прилагодлива јака обезбедува совршено вклопување. Вашето домашно милениче сигурно ќе се чувствува гордо да ја носи оваа декоративна јака бандана. Карактеристики : Везени тим Лого зашиено во тимот во боја, шарена најлонска веб -јака.100% памучна бандана.Силвер Громти и хардвер. Оваа нова спортска јака бандана е прилагодлива за совршено и удобно вклопување! Ве молиме следете ја табелата со илустрирана големина и одговарајте на вратот на вашето домашно милениче до точна големина! • Мала : 3/8 "Широк x 8-12 " Долго • Средно : 5 /8 "Широк x 12-18 " Долго • Голем : 1 "Широк x 18-24 " Долги екипи : Оваа јака за миленичиња е достапна во 27 екипи на МЛБ : Аризона Дијамандбакс, Атланта Храбри, Балтимор Ориолес, Бостон Ред Сокс , Чикаго Кубс, Чикаго Вајт Сокс, Синсинати Редс, Кливленд Индијанци, Колорадо Рокис, Детроит Тигерс, Хјустон Астрос, Канзас Сити Ројалс, Лос Анџелес Ангели, Лос Анџелес Доџерс, Мајами Марлинс, Милвоки Пивара, Минесота Близнаци, Newујорк Метс, Newујорк, Newујорк, Newујорк Јанки, Оукланд Атлетика, Филаделфија Филис, Питсбург Пиратите, Сен Луис кардинали, Сан Диего Падрес, Сан Франциско гиганти, Сиетл Маринерс, Тампа Беј Рејс, Тексас Ренџерс и државјани на Вашингтон. Изберете го вашиот тим и точна големина и додајте ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Карактеристики : Везено тимско лого зашиено во тимот во боја, шарена најлонска веб -јака . 100% памучна бандана . сребрени громи и хардвер . прилагодлива јака за да се обезбеди совршено вклопување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата