• Свеж
Јувул Женски Памучни Ленени Шорцеви Плус Големина Вежбање Во Теретана Моторџиски Шорцеви Жени Летни Шорцеви Секојдневни Врвки Еластични Еднобојни Удобни Шорцеви

Јувул Женски Памучни Ленени Шорцеви Плус Големина Вежбање Во Теретана Моторџиски Шорцеви Жени Летни Шорцеви Секојдневни Врвки

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Модни И секојдневни Еластични Шорцеви За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.3.Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Fall,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Еластичност : Модна Должина : Целосна Должина : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Шорцеви Секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил, совршено е да се совпадне со разни блузи. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. Натпревар : Симпатични здолништа со пеперутки е одличен натпревар за маици, блузи за резервоари, тесни врвови, лабави јакни, кошули за сонце, дуксери, дуксери, сандали, патики итн. Повод : погоден е и за секојдневна летна плажа, облека за одмор, забава, излегување во клуб, канцеларија, спорт, трчање, теретана, јога, вежбање, фитнес, пешачење, тренинг, танц, секојдневна дневна облека за носење. Најдобри Подароци : 2023 Модните трендовски шорцеви се неверојатен подарок за жени,девојки,ќерки, што е ласкаво и добро се вклопува.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата