• Свеж
Барби Сирена Виножито Модна Кукла

Барби Сирена Виножито Модна Кукла

DEN 558.08
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа прекрасно шарена сирена прави прекрасен прскање во морето! прекрасно украсена опашка, детални акценти и коса со шарени бои поставија имагинации како пловат. Инспирирана од нејзиното кралство виножито Од бајките, Барби кукла носи пластично розово елече со прикачен ѓердан од виножито и има живописна опашка од омбре виножито во неонски бои. отстранлива соодветна глава изгледа преслатко во нејзината долга розова коса. Кажете секакви приказни со оваа прекрасна сирена и соберете ги сите за да ги проширите можностите за забава и раскажување приказни од бајките, бидејќи Со Барби, можете да бидете што било (секоја продадена одделно, предмет на достапност). Вклучува кукла сирена со отстранлива фризура. Куклата не може да стои сама. Боите и украсите може да варираат. Барби Сирена Виножито Модна Кукла : Возраст : 3Ј+. Оваа прекрасно шарена сирена прави прекрасен прскање во морето!. Прекрасно украсена опашка, детален врв и долга розова коса поставија фантазии пловење!. Инспирирана од нејзиното кралство виножито од бајките, Куклата Барби сирена носи розово елече со прикачен ѓердан од виножито и има омбре опашка од виножито во неонски бои. Отстранлива соодветна глава изгледа преслатко во нејзината долга розова коса. Соберете ги сите кукли Од Бајките Барби за бескрајни можности за раскажување приказни (секоја продадена одделно, предмет на достапност).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата