• Свеж
Бостон Селтикс - Постери за wallидови на капење, 22.375 34

Бостон Селтикс - Постери за wallидови на капење, 22.375 34

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој меѓународен постер за wallидови во трендови е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Trends International Nba Boston Celtics - Drip Ball 20 wallидна постер : Постери за постери вклучува две 24 "Snap до затворање на пластични шини со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата