• Свеж
Ли - Светски Женски Долна Облека Чипка Работ Панталони Мода Солидна Дише Гаќи Фенси Симпатична Голема Големина Женска Долна Облека, Бела

Ли - Светски Женски Долна Облека Чипка Работ Панталони Мода Солидна Дише Гаќи Фенси Симпатична Голема Големина Женска Долна

DEN 236.80
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Секси Гаќи Беспрекорно Прилагодлив Низок Струк Ултра Тенок Видете Преку Мрежеста Танга Долна Облека За Јога Панталони Женски Секси Гаќички Беспрекорно Прилагодлив Низок Струк Ултра Тенок Видете Преку Мрежести Танга Гаќи. Материјал : Мрежа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 20гр. големина На Пакетот : 15х5х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 88% Најлон, 12% Спандекс. Машинско Перење. Силуета со висок струк со панел за измазнување на стомакот обезбедува малку дополнителна поддршка за измазнување и дефинирање. Поставете рамни детали за чипка. Флексибилно вклопување за персонализирана удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата