• Свеж
Озарк патека Оз црно шише со вода од не'рѓосувачки челик со капаче за завртки

Озарк патека Оз црно шише со вода од не'рѓосувачки челик со капаче за завртки

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашиот пијалок со овој убав 24 унца лесен вакуумски запечатен вакуумски запечатен вакуум. Изработено е од не'рѓосувачки челик од 18/8 храна и е дизајниран за максимална контрола на температурата, така што е подеднакво прилагодена за одржување на температурата и на топли и ладни пијалоци. Можете да го задржите вашиот сладок чај разладен во лето или да го задржите вашето топло кафе од да помине млака минути во вашиот ден, додека уживате во градењето на 'рѓа и без пот. Плус, тоа е без БПА и доаѓа во најразлични опции во боја за да изберете. Во споредба со оригиналното шише со вода од 24 мл, се надминуваат 30% полесен дизајн и флексибилно капаче. Капацитет од 24-унца . храна од 18/8 не'рѓосувачки челик . Лесен дизајн-30% полесен од Озарк Трага 24 мл шише . лесен флекс капа . Изолацијата со двојни wallидови ја одржува течноста топла и ладно подолго . Чувајте ладно за 30 часа . Чувајте ја топлината 5 часа . без BPA, доказ за 'рѓа и дизајн без пот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата